Новый продукт

Services

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur.

content

Новый продукт

Бетон став активно використовуватися в дизайні з появою таких нових стилів інтер’єру, як: мінімалізм, хай-тек і лофт. Головна ідея перерахованих стилів дизайну – функціональність та естетика.

Сьогодні, застосування бетону в дизайні інтер’єру є одним з актуальних і сучасних способів оформлення інтер’єру. Сучасні дизайнери використовують бетон для того, щоб добавити приміщенню монументальності.

Бетон має багато плюсів. Лише його холодний колір не робить його популярним серед дизайнерів. Треба вміти правильно поєднувати цей матеріал в дизайні.

У плані естетики бетон добре поєднується зі скляними поверхнями та металевими елементами. Бетонне покриття відноситься до холодних поверхонь, а значить воно ідеально поєднується з теплими дерев’яними панелями. У поєднанні з яскравим килимом та кольоровими шторами, цей матеріал відкриється заново, прикрашаючи будь-який інтер’єр.

Бетон став активно використовуватися в дизайні з появою таких нових стилів інтер’єру, як: мінімалізм, хай-тек і лофт. Головна ідея перерахованих стилів дизайну – функціональність та естетика. Сьогодні, застосування бетону в дизайні інтер’єру є одним з актуальних і сучасних способів оформлення інтер’єру. Сучасні дизайнери використовують бетон для того, щоб добавити приміщенню монументальності. Бетон має багато плюсів….

18 октября 2019

Новый продукт